Kontakty

SPŠS Olomouc

Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

17. listopadu 995/49
779 00 Olomouc
e-mail: spssol@spssol.cz
IČ: 00601748
č. ú.: 15031811/0100 KB a. s.
tel. ředitele: 581 293 113
tel. školy – provolba: 581 293 111
fax: 581 293 110

Spolek Střední průmyslové školy strojnické Olomouc z.s.
17. listopadu 995/49
779 00 Olomouc
IČ: 47654180
č. ú.: 1804716359/0800 Česká spořitelna a. s.

 

Jméno / funkce e-mail Provolba:
Ředitel školy   581 293 xxx
Mgr. Karel Neumann neumann.karel@spssol.cz 113
Zástupkyně ředitele    
Ing. Petra Najdekrová najdekrova.petra@spssol.cz 112
Sekretariát    
Martina Staroštíková starostikova.martina@spssol.cz 111
Účetní školy    
Marcela Dvořáková dvorakova.marcela@spssol.cz 114
Správce a koordinátor ICT    
Ing. Pavel Weiser, MBA weiser.pavel@spssol.cz 127
Výchovná poradkyně    
Mgr. Marta Skopalíková skopalikova.marta@spssol.cz 119
Metodik prevence    
Mgr. Tomáš Pavlů pavlu.tomas@spssol.cz 121, 128
Školní psycholog    
Mgr. Kateřina Drahá draha.katerina@spssol.cz 119, 124
Učitelé:    
Štěpán Čulík culik.stepan@spssol.cz 116
Eva Dopitová dopitova.eva@spssol.cz 116
Mgr. Eva Fojtová fojtova.eva@spssol.cz 103
Ing. Petra Gáliková galikova.petra@spssol.cz 103
Mgr. Kamila Grmolenská grmolenska.kamila@spssol.cz 118
Ing. Aleš Grohmann grohmann.ales@spssol.cz 116
Mgr. Martin Havelka, Ph.D. havelka.martin@spssol.cz 101
Mgr. Tomáš Havelka havelka.tomas@spssol.cz 104
Mgr. Renáta Havelková havelkova.renata@spssol.cz 121
Mgr. Vladislava Heglasová heglasova.vladislava@spssol.cz 118
Holík Radim Holik.Radim@spssol.cz 116
Mgr. Ondřej Holpuch holpuch.ondrej@spssol.cz 104
Roman Chadim chadim.roman@spssol.cz 116
Ing. Jan Chudoba chudoba.jan@spssol.cz 122
Ing. Petr Isakidis isakidis.petr@spssol.cz 101
Ing. Jiří Jaroš jaros.jiri@spssol.cz 101
Ing. Jitka Juřičková jurickova.jitka@spssol.cz 122
Mgr. Alena Kalvachová kalvachova.alena@spssol.cz 102, 128
Mgr. Jan Kameníček kamenicek.jan@spssol.cz 123
Mgr. Jana Kameníčková kamenickova.jana@spssol.cz 123
Mgr. Ondřej Kapuš, Ph.D. kapus.ondrej@spssol.cz 128
Mgr. Olga Kavková kavkova.olga@spssol.cz 102
Mgr. Dagmar Konečná konecna.dagmar@spssol.cz 104
Ing. Petr Kozák kozak.petr@spssol.cz 103
Ing. Věra Kozáková kozakova.vera@spssol.cz 103
Mgr. Monika Mackovíková mackovikova.monika@spssol.cz 102
Mgr. Jana Masaryková masarykova.jana@spssol.cz 102
Ing. Miroslava Nováková novakova.miroslava@spssol.cz 101
Mgr. Kristýna Peringerová peringerova.kristyna@spssol.cz 118
Mgr. Renata Provázková provazkova.renata@spssol.cz 118
Mgr. Vlasta Sachová sachova.vlasta@spssol.cz 121
Mgr. Martina Smičková smickova.martina@spssol.cz 121
Ing. Veronika Sobotíková Sobotikova.Veronika@spssol.cz 121
Solovský Petr Solovsky.Petr@spssol.cz 116
Ing. Alena Sovová sovova.alena@spssol.cz 123
Ing. Jan Sukup sukup.jan@spssol.cz 123
Ing. Jiří Šimáček simacek.jiri@spssol.cz 122
Ing. Adam Šiška siska.adam@spssol.cz 122
Ing. Boris Šmárik smarik.boris@spssol.cz 103
Mgr. Hana Zdražilová zdrazilova.hana@spssol.cz 104
Školník a údržba    
Vlastislav Čulík culik.vlastislav@spssol.cz 117
Pavel Matoušek matousek.pavel@spssol.cz 117

Sídlíme na třídě 17. listopadu 49. Naše budova sousedí s Pedagogickou fakultou Univerzity Palackého a se Slovanským gymnáziem. Kde nás najdete?

Od vlakového nádraží jsme vzdáleni asi 10 min. pěší chůze směrem do centra města.
V blízkosti školy je zastávka tramvají č. 2, 4 a 6 (název zastávky je Žižkovo náměstí) a autobusů městské hromadné dopravy č. 11, 13 a 20 (název zastávky je 17. listopadu).

Více informací o autobusových a tramvajových spojích na www.dpmo.cz.

Pro naplánování trasy stačí kliknout na mapku a budete přesměrováni na server mapy.cz s touto funkcí.

Stránky aktualizovány 20.9.2022 @ 9:23